
WAB en oproepcontracten?
21 november 2019 Uit Door 100% WerkgeverscoachHet ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid geeft duidelijkheid.
Binnenkort geeft SZW meer duidelijkheid over oproepovereenkomsten en de Wet arbeidsmarkt in balans (WAB).
Diverse salarisverwerkers hebben op ‘ het forum ‘ van de belasting verschillende vragen gesteld over wanneer een arbeidsovereenkomst een oproepovereenkomst is. Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) komt binnenkort met meer duidelijkheid hierover.
Het ministerie van SZW maakt een overzicht met daarin verschillende varianten aan arbeidsovereenkomsten en de gevolgen daarvan voor de premiedifferentiatie WW. Zodra er meer duidelijkheid is, informeert 100% Werkgeverscoach u hierover.
Het is belangrijk dat u weet of een arbeidsovereenkomst een oproepovereenkomst is. Als een werknemer een oproepovereenkomst heeft, geldt in 2020 namelijk de hoge WW-premie. Dit is een gevolg van de Wet arbeidsmarkt in balans (WAB) die geldt vanaf 1 januari 2020.
Bron: Belastingdienst
Meer informatie
- Overzichtsartikel WAB
- WAB en de gevolgen voor payrolling
- WAB wijzigingen voor 2020
- Meer scholing nodig door WAB !
- Wet arbeidsmarkt in balans (WAB)
Recente berichten
- Rijksoverheid publiceert Belastingplan 2024 20 september 2023
- Online Intermediairdagen of locatie 20 september 2023
- Prinsjesdag 2023 plannen 19 september 2023
- Belastingplan 2024 18 september 2023
- De Belastingdienst Forum Salaris op congres 14 september 2023
- Gerichte vrijstelling – bijkomstig zakelijk 12 september 2023
- Jaar congres voor softwareontwikkelaars Loonheffingen 2023 11 september 2023
- Nog gebruik maken van de WBSO 2023 7 september 2023
- Saneringsakkoord belastingschuld en alle schuldeisers 6 september 2023
- 1 januari 2024 eigenrisicodrager (ERD) 4 september 2023
Populaire berichten
en extra
lage kosten
loonstroken.
En nog meer voordelen.
Neem snel contact op.