
Voorschotregeling subsidie praktijkleerplaatsen mbo
12 mei 2020 Uit Door 100% WerkgeverscoachWerkgevers kunnen in aanmerking komen voor een subsidie voor de kosten voor praktijklessen in het mbo dit vanwege de coronacrisis. Dat gebeurt via een voorschotregeling. Het loket voor de voorschotregeling opent in de 4e week van mei.
U kunt alleen een voorschot aanvragen voor de periode van de start van het schooljaar 2019/2020 tot het moment van invoering van de coronamaatregelen op 16 maart 2020.
Definitieve aanvraag
Wanneer u een voorschot aanvraagt, bent u ook verplicht uiterlijk 16 september 2020 om 17.00 uur een definitieve aanvraag voor de subsidie praktijkleren in te dienen.
Doel voorschot
Het doel van de voorschotregeling is om werkgevers tijdens de coronacrisis tegemoet te komen voor al gemaakte kosten en te bevorderen dat praktijkleerplaatsen in het mbo kunnen blijven bestaan. Zo krijgen werkgevers beter opgeleid personeel en zijn studenten beter voorbereid op de arbeidsmarkt.
Lees meer over deze regeling op rvo.nl.
Gerelateerd
- Einde aan onbetaalde stage mbo’er!
- Subsidieregeling praktijkleren 2019
- Heb ik recht op het minimumloon als ik stage loop?
- Wat is een werkervaringsplek?
- Werkervaringsplekken of werkervaringsplaatsen ?
Recente berichten
- Werkgeversheffing en bijdrage Zorgverzekeringswet (Zvw) 23 mei 2023
- Einde aan het lage-inkomensvoordeel (LIV) 16 mei 2023
- Bezwaar Loonheffingen 10 mei 2023
- Werknemer kiest voor een luxere bureaustoel 9 mei 2023
- Definitieve berekening de 7e en 8e aanvraagperiode (NOW 5 en 6) 4 mei 2023
- Belevingsonderzoek Fiscale Monitor 3 mei 2023
- Publicaties van het Ministerie van Financiën (MvF) en het Ministerie van Sociale Zekerheid en Werkgelegenheid (SZW) 2 mei 2023
- De Belastingdienst stopt met acceptgiro’s 30 april 2023
- Het Nederlands Instituut Register Payroll Accounting (NIRPA) 29 april 2023
- Wettelijk minimumloon per 1 juli 2023 24 april 2023
Populaire berichten
en extra
lage kosten
loonstroken.
En nog meer voordelen.
Neem snel contact op.