
MKB-Actieplan:13 nieuwe MKB-deals voor regionale ondersteuning mkb
26 november 2020 Uit Door 100% WerkgeverscoachMet 13 nieuwe MKB-deals stimuleert het ministerie van Economische Zaken en Klimaat ( EZK ) regionaal het midden- en klein bedrijf.
De in totaal 7,5 miljoen uit het MKB-Actieplan geeft gemeenten en provincies meer middelen om te doen wat het mkb in hun regio nodig heeft. De tweede lichting MKB-deals gaat vandaag van start en is goed voor 4,5 miljoen euro.
MKB-deals zijn samenwerkingen van gemeenten en provincies om het brede mkb te versterken. Met de tweede lichting die vandaag wordt gelanceerd, komt het totaal uit op 22 MKB-deals. Hiermee wordt een belangrijke actie uit het MKB-Actieplan verder gebracht, aldus staatssecretaris Keijzer (EZK):
Of het nu gaat om het opleiden van vakmensen of het versterken van kennisnetwerken: gemeenten en provincies weten vaak het beste wat mkb in de eigen regio nodig heeft. Daarom wil ik met de MKB-deals niet het wiel opnieuw uitvinden, maar geven we wat al draait een extra zet. Zo krijgen ondernemers uit 22 regio’s door heel Nederland ondersteuning die op hen is toegesneden
Meer kennis naar het mkb
Innovatie, internationaal ondernemen en kennisdeling zijn belangrijke thema’s binnen deze lichting. Zo helpt MKB-deal Sm@rt Together bedrijven in de regio Arnhem – Nijmegen met digitaliseren. Denk aan ondersteuning bij het inzetten van digitale kanalen voor nieuwe afzetmarkten of verdienmodellen.
In regio De Peel blijkt kennisdeling over robotisering en digitalisering een grote uitdaging voor ondernemers in de slimme maakindustrie. Het project ‘Peel Digitaal ’ inspireert en ondersteunt bedrijven om hun kennis en ervaringen te delen. Ook wordt hier ingezet op de toekomstige arbeidsmarkt middels stages en beroepenoriëntatie met het platform ‘Stageregio Helmond-De Peel ’
Lees het online magazine met alles over de MKB-deals.
Gerelateerd
Fiscale maatregelen waar mkb-bedrijven in 2021 mee te maken krijgen
Tegemoetkoming Vaste Lasten mkb-ondernemers gaat door tot in 2021
Steunmaatregel(en) van de Overheid worden door vier op tien mkb’ers gebruikt
Subsidie voor leren en ontwikkelen in het mkb
Verbrede Tegemoetkoming Vaste Lasten (TVL Q4 2020) van start
Recente berichten
- Werkgeversheffing en bijdrage Zorgverzekeringswet (Zvw) 23 mei 2023
- Einde aan het lage-inkomensvoordeel (LIV) 16 mei 2023
- Bezwaar Loonheffingen 10 mei 2023
- Werknemer kiest voor een luxere bureaustoel 9 mei 2023
- Definitieve berekening de 7e en 8e aanvraagperiode (NOW 5 en 6) 4 mei 2023
- Belevingsonderzoek Fiscale Monitor 3 mei 2023
- Publicaties van het Ministerie van Financiën (MvF) en het Ministerie van Sociale Zekerheid en Werkgelegenheid (SZW) 2 mei 2023
- De Belastingdienst stopt met acceptgiro’s 30 april 2023
- Het Nederlands Instituut Register Payroll Accounting (NIRPA) 29 april 2023
- Wettelijk minimumloon per 1 juli 2023 24 april 2023
Populaire berichten
en extra
lage kosten
loonstroken.
En nog meer voordelen.
Neem snel contact op.