
TVL terugbetalen
22 december 2021 Uit Door 100% WerkgeverscoachDe terugbetaling kan een extra zorg zijn,
in een al lastige tijd.
Extra mogelijkheden
Het verwachte omzetverlies toch te hoog ingeschat? Het is een van de redenen waarom sommige ondernemers (een deel van) de TVL moeten terugbetalen.
Daarom heeft RVO meer termijnmogelijkheden toegevoegd.
Geen rente
Kan een ondernemer een te veel ontvangen voorschot niet in één keer terugbetalen? Dan hebben we ruime terugbetalingsmogelijkheden. We rekenen geen rente over het bedrag dat een ondernemer moet terugbetalen. Dat is ook zo bij een betalingsregeling.
(Extra) mogelijkheden terugbetalen
De meeste ondernemers kiezen voor een betalingsregeling van een jaar: zij betalen elke maand een bepaald bedrag terug. Een betaling in 6 of 12 maandelijkse termijnen is ook mogelijk. En we hebben nu 18 en 24 maandelijkse termijnen toegevoegd. Liever een persoonlijke betalingsregeling? Die bespreekt RVO dan met de aanvrager.
Kan iemand het voorschot toch in 1x terugbetalen? Dan raad RVO dat altijd aan.
Betalingsregeling aanvragen
Een betalingsregeling is online makkelijk aan te vragen. eHerkenning (eH3)of hoger of DigiD is nodig om in te loggen.
Moet iemand voor meer TVL-periodes terugbetalen? Dan volgen de terugbetalingen (en betalingsregelingen) na elkaar. RVO kan verschillende periodes namelijk niet met elkaar verrekenen.

Recente berichten
- De student meer nettoloon door andere tijdvaktabel 20 maart 2023
- Loonkostenvoordeel – LKV 20 maart 2023
- Besluit inkomstenverhouding 16 maart 2023
- Ondersteuning Softwareontwikkelaars (OSWO) en aangifte loonheffingen 14 maart 2023
- Aangifte of correctie loonheffingen 9 maart 2023
- Phishing mails-berichten in naam van de Overheid? 7 maart 2023
- Hoge of lage AWf-premie? 7 maart 2023
- Handboek Loonheffingen 2023 6 maart 2023
- UWV en de voorlopige berekeningen 2022 – de Wet tegemoetkomingen loondomein 3 maart 2023
- 30% – herzieningsregeling 2 maart 2023
Populaire berichten
en extra
lage kosten
loonstroken.
En nog meer voordelen.
Neem snel contact op.