
Nog 1 dag voor vaststellingsverzoek Q4 2020
31 augustus 2021 Uit Door 100% WerkgeverscoachOndernemers hebben tot vandaag (31 augustus) om te reageren op het vaststellingsverzoek voor TVL Q4 2020. Hiermee berekend RVO de definitieve subsidie voor oktober tot en met december 2020.
1 september 2021
Ondernemers ontvingen een e-mail met de vraag hun werkelijke omzet door te geven op mijn.rvo.nl/tvl. Dit moet vóór 1 september 2021 gebeuren. Vaak heeft RVO het formulier al ingevuld, met gegevens van de Belastingdienst. De ondernemer hoeft dan alleen nog akkoord te geven. Soms moet hij de werkelijke omzetgegevens nog zelf invullen of wijzigen, of vraagt RVO om aanvullende informatie. Als ondernemers niet reageren, neemt RVO zelf een zorgvuldig besluit over de hoogte van de definitieve subsidie.
Ruime betalingsregelingen
Tot nu toe zien we dat het grootste deel van de ondernemers voor TVL Q4 2020 na de definitieve berekening meer geld ontvangt. Ondernemers die toch minder omzetverlies hadden en van wie RVO het definitieve bedrag naar beneden bijstellen, kunnen wanneer nodig gebruikmaken van ruime, renteloze betalingsregelingen. Zij kunnen online een betalingsregeling treffen en kiezen uit terugbetalen in 6 of 12 maandelijkse termijnen. Een persoonlijke betalingsregeling is ook mogelijk.
TVL Q1 2021: reageer vóór 1 oktober 2021
De deadline voor het reageren op het vaststellingsverzoek voor de volgende TVL-periode, TVL Q1 2021, is 1 oktober. RVO stuurt de verzoeken binnenkort. Ook hier geldt dat ondernemers op tijd moeten reageren om de definitieve subsidie voor januari tot en met maart 2021 te kunnen bepalen.
Meer lezen
Hoe ver is RVO met TVL Q4 2020?

Recente berichten
- De student meer nettoloon door andere tijdvaktabel 20 maart 2023
- Loonkostenvoordeel – LKV 20 maart 2023
- Besluit inkomstenverhouding 16 maart 2023
- Ondersteuning Softwareontwikkelaars (OSWO) en aangifte loonheffingen 14 maart 2023
- Aangifte of correctie loonheffingen 9 maart 2023
- Phishing mails-berichten in naam van de Overheid? 7 maart 2023
- Hoge of lage AWf-premie? 7 maart 2023
- Handboek Loonheffingen 2023 6 maart 2023
- UWV en de voorlopige berekeningen 2022 – de Wet tegemoetkomingen loondomein 3 maart 2023
- 30% – herzieningsregeling 2 maart 2023
Populaire berichten
en extra
lage kosten
loonstroken.
En nog meer voordelen.
Neem snel contact op.