
Eerste vaststellingen TVL Q4 2020 de deur uit
19 maart 2021 Uit Door 100% WerkgeverscoachDe vaststelling van de TVL Q4 2020 is op 18 maart gestart.
78.000 ondernemers ontvangen in de komende weken een vaststellingsverzoek en het resterende deel van de TVL Q4 tegemoetkoming. Tijdens deze vaststelling vindt ook de uitkering van het hogere vergoedingspercentage en de opslag Voorraad Gesloten detailhandel (VGD) plaats.
De komende dagen sturen we de vooraf ingevulde vaststellingsverzoeken naar alle ondernemers die TVL Q4 2020 toegekend hebben gekregen.
90% voor 25 maart
We verwachten dat we voor donderdag 25 maart 90% van alle ondernemers een vaststellingsverzoek hebben gestuurd. Voor maandag 22 maart hebben de eerste 30.000 ondernemers hun vaststellingsverzoek ontvangen. We doen dit in groepen om te voorkomen dat systemen overbelast raken.
Snel een besluit en betaling
Als we de gegevens die we opvragen tijdens de vaststelling juist en volledig hebben ontvangen, dan hebben we gemiddeld 90% van de verzoeken binnen 3 weken beslist en betaald. Vaak gaat dat sneller, ongeveer 60 tot 70% zal waarschijnlijk binnen 1 tot 2 weken worden vastgesteld. Het gaat langzamer als ondernemers in een aanvullende controle vallen en bijvoorbeeld aanvullende bewijsstukken moeten opleveren.
Nog meer steun
RVO keert nog meer steun aan ondernemers uit. Deze maand is er in de nieuwe ronde van TVL Q1 al aan 48.000 ondernemers een voorschot voor het 1e kwartaal toegekend en betaald. Ook hebben 10.000 ondernemers in de vaststelling van TVL 1 in de afgelopen 2 weken een nabetaling ontvangen. De komende weken volgen nog meer betalingen in de vaststelling van TVL 1 en Q4 en voorschotten in TVL Q1.
Gerelateerd
Europese Commissie keurt uitbreidingen Tegemoetkoming Vaste Lasten goed (TVL)
Uitbreidingen TVL Q1 2021
Recente berichten
- Werkgeversheffing en bijdrage Zorgverzekeringswet (Zvw) 23 mei 2023
- Einde aan het lage-inkomensvoordeel (LIV) 16 mei 2023
- Bezwaar Loonheffingen 10 mei 2023
- Werknemer kiest voor een luxere bureaustoel 9 mei 2023
- Definitieve berekening de 7e en 8e aanvraagperiode (NOW 5 en 6) 4 mei 2023
- Belevingsonderzoek Fiscale Monitor 3 mei 2023
- Publicaties van het Ministerie van Financiën (MvF) en het Ministerie van Sociale Zekerheid en Werkgelegenheid (SZW) 2 mei 2023
- De Belastingdienst stopt met acceptgiro’s 30 april 2023
- Het Nederlands Instituut Register Payroll Accounting (NIRPA) 29 april 2023
- Wettelijk minimumloon per 1 juli 2023 24 april 2023
Populaire berichten
en extra
lage kosten
loonstroken.
En nog meer voordelen.
Neem snel contact op.